VCTR-00-01BL

Sugerowana cena detaliczna:

199 

Partnerzy sprzedaży:

Specyfikacja:

Kształt koperty

Kwadratowy

Pasek

Silikonowy

Grubość koperty

11 mm

Szerokość koperty

36 mm

Wodoszczelność

3 BAR

VCTR-00-01BL

Smartwatche Vector Smart to rodzina nowoczesnych zegarków. Model VCTR-00-01BL KIDS został stworzony z myślą o dzieciach, które chciałyby mieć fajny smartwatch z masą ciekawych opcji. Z pewnością spodoba się wielu chłopcom, ale zwróci też uwagę dziewczynek. Polubią go wszystkie dzieci, które chcą mieć smartwatch, którym można chwalić się przed kolegami i koleżankami

Termometr
Pulsometr
Krokomierz
Monitorowanie snu
Sterowanie muzyką
Ćwiczenia oddechowe
Powiadomienia z aplikacji
Znajdź telefon
Dane treningowe
Wodoszczelność IP68
Menu i aplikacja po polsku
Współpracuje z Android i iOS

Zegarek i aplikacja — zgrany duet

Połącz zegarek Vector Smart z aplikacją HitFit Pro i uwolnij jego dodatkowe funkcje. Wybierz jedną z 50 tarcz lub ustaw zdjęcie jako tło zegarka. Otrzymuj powiadomienia o braku aktywności fizycznej, korzystaj z funkcji „znajdź telefon”, albo używaj budzika i alarmu. Te oraz pozostałe opcje zegarków Vector Smart obsłużysz z poziomu aplikacji na smartfonie Android lub iPhone.

W szkole, w domu, na podwórku — zawsze pomocny

Vector Smart Kids to nie tylko sport — to także wiele funkcji przydatnych na co dzień. Dzięki temu zegarkowi dzieci mogą na przykład odbierać SMSy od rodziców i sterować muzyką w telefonie. Z kolei dla rodziców cenne mogą okazać się termometr i kontrola jakości snu, które pomogą jeszcze lepiej zadbać o dzieci. Dzięki połączeniu ze smartfonem (Android i iPhone) można wygodnie przeglądać pomiary zegarka.

Kolorowy i zmienny — dopasuj go do siebie

Dzieciaki uwielbiają wyróżniać się z tłumu, a ze smartwatchem Vector Smart jest to bardzo łatwe. Dzięki wymiennym paskom i aż 50 tarczom do wyboru dziecko może stworzyć swój wymarzony zegarek. Reakcja kolegów i koleżanek na kolorowy smartwatch Vector Smart sprawi dziecku masę radości! 

Masa zabawy zawsze pod ręką

Modele Vector Smart dla dzieci i nastolatków posiadają 8 zainstalowanych gier, dzięki czemu są nie tylko pożyteczne, ale dają również dużą porcję zabawy. Wśród gier znalazły się zarówna te czysto rozrywkowe, jak i gry logiczne rozwijające umysł. Młodzi posiadacze zegarków Vector Smart na pewno ucieszą się z łatwo dostępnych gier, gdy akurat telefon będzie poza zasięgiem. 

Nadąża za dziećmi w ciągłym ruchu

Jeśli chcemy zadbać o zdrowie dzieci, Vector Smart Kids będzie świetną pomocą. Smartwatch z fajnymi opcjami sportowymi może być dla naszych maluchów motywacją do aktywności. Opcje takie jak krokomierz czy pomiar spalonych kalorii pozwolą monitorować, czy dzieci zażywają odpowiednio dużo ruchu. Sporo dodatkowych opcji dla małych sportowców oferuje dedykowana aplikacja HitFit Pro.