VCTR-32-05NB

Sugerowana cena detaliczna:

249 

Partnerzy sprzedaży:

Specyfikacja:

Kształt koperty

Okrągły

Pasek

Silikonowy

Grubość koperty

11 mm

Szerokość koperty

36 mm

Wodoszczelność

3 BAR

Dodatkowy pasek w zestawie!

VCTR-32-05NB

Smartwatche Vector Smart to rodzina nowoczesnych zegarków dla aktywnych osób lubiących casualowy styl. Model VCTR-32-05NB został stworzony z myślą o paniach, które szukają smartwatcha, który będzie im towarzyszył na co dzień i podczas treningów. Pasuje zarówno do stroju sportowego, jak i na ważniejsze okazje. Docenią go kobiety, dla których liczy się nowoczesność i bycie na czasie.

Termometr
Pulsometr
Krokomierz
Monitorowanie snu
Sterowanie muzyką
Ćwiczenia oddechowe
Powiadomienia z aplikacji
Znajdź telefon
Dane treningowe
Wodoszczelność IP68
Menu i aplikacja po polsku
Współpracuje z Android i iOS

Aplikacja HitFit Pro

Połącz zegarek Vector Smart z aplikacją HitFit Pro i uwolnij jego dodatkowe funkcje. Wybierz jedną z 50 tarcz lub ustaw zdjęcie jako tło zegarka. Otrzymuj powiadomienia o braku aktywności fizycznej, korzystaj z funkcji „znajdź telefon”, albo używaj budzika i alarmu. Te oraz pozostałe opcje zegarków Vector Smart obsłużysz z poziomu aplikacji na smartfonie Android lub iPhone.

Smartwatch dla aktywnych

Smartwatch Vector Smart VCTR-32-05NB to świetny towarzysz aktywności fizycznej. Dzięki pulsometrowi, krokomierzowi i 5 predefiniowanym dyscyplinom sportu możemy zadbać o formę w bardzo prosty sposób. Z kolei dedykowana aplikacja HitFit Pro umożliwia monitorowanie treningu w szczegółowy sposób, z uwzględnieniem zapisanych pomiarów z wcześniejszych sesji.

Przydatny na co dzień

Vector Smart VCTR-32-05NB to nie tylko sport — to także wiele funkcji przydatnych na co dzień. Termometr, powiadomienia z telefonu, sterowanie muzyką czy kontrola jakości snu pomagają w pełni wykorzystywać swój czas i czynią życie łatwiejszym. Dzięki połączeniu ze smartfonem (Android i iPhone) można wygodnie przeglądać pomiary zegarka.

Dopasuj go do siebie

Smartwatche Vector Smart można bardzo łatwo personalizować, tak by idealnie do nas pasowały. Nie inaczej jest z modelem VCTR-32-05NB. Pasek zegarka jest wymienny, więc można dobrać dodatkowy, o innym kolorze. Z kolei w aplikacji można zmienić tarczę zegarka na jedną z 50 dostępnych. W taki sposób sprawimy, że model VCTR-32-M1MS będzie służył i jeszcze bardziej cieszył oko.