VCTR-34-02-RG

Sugerowana cena detaliczna:

399 

Partnerzy sprzedaży:

Specyfikacja:

Kształt koperty

Okrągły

Pasek

Silikonowy

Grubość koperty

12 mm

Szerokość koperty

44 mm

Wodoszczelność

IP68

VCTR-34-02-RG

Smartwatche Vector Smart to rodzina nowoczesnych zegarków dla aktywnych osób lubiących casualowy styl. Model VCTR-34-02-RG został stworzony z myślą o paniach, które szukają smartwatcha, który będzie im towarzyszył na co dzień i podczas treningów. Pasuje zarówno do stroju sportowego, jak i na ważniejsze okazje. Docenią go kobiety, dla których liczy się nowoczesność i bycie na czasie.

Termometr
Pulsometr
Krokomierz
Monitorowanie snu
Sterowanie muzyką
Ciśnienie krwi
Powiadomienia z aplikacji
Natlenienie krwi
Dane treningowe
Wodoszczelność IP68
Menu i aplikacja po polsku
Współpracuje z Android i iOS
Wytrzymała bateria
Personalizacja tarczy
Dotykowy ekran
Sportowy design
Alarmy
Szybka wymiana paska

Smartwatch dla aktywnych

Smartwatch Vector Smart Stylish VCTR-34-02-RG to świetny towarzysz aktywności fizycznej. Dzięki pulsoksymetrowi, krokomierzowi i predefiniowanym dyscyplinom sportu możemy zadbać o formę w bardzo prosty sposób. Z kolei dedykowana aplikacja HitFit Pro umożliwia monitorowanie treningu w szczegółowy sposób, z uwzględnieniem zapisanych pomiarów z wcześniejszych sesji. Monitorowanie przebytego dystansu i spalonych kalorii to dodatkowe wsparcie w podtrzymaniu dobrej kondycji.

Przydatny na co dzień

Vector Smart Stylish VCTR-34-02-RG to nie tylko sport — to także wiele funkcji przydatnych na co dzień. Termometr, powiadomienia z telefonu, sterowanie muzyką czy kontrola jakości snu pomagają w pełni wykorzystywać swój czas i czynią życie łatwiejszym. Dzięki połączeniu ze smartfonem (Android i iPhone) można wygodnie przeglądać pomiary zegarka.

Dopasuj go do siebie

Smartwatche Vector Smart można bardzo łatwo personalizować, tak by idealnie do nas pasowały. Nie inaczej jest z modelem VCTR-34-04-GR. Pasek zegarka jest wymienny, więc można dobrać dodatkowy, o innym kolorze. Z kolei w aplikacji można zmienić tarczę zegarka na jedną z kilkudziesięciu dostępnych. W taki sposób sprawimy, że model VCTR-34-04-GR będzie służył i jeszcze bardziej cieszył oko. Do zegarka dołączony jest czarny pasek silikonowy. 

Pulsoksymetr

Bardzo pomocna funkcja treningowa, ale nie tylko. Pulsoksymetr monitoruje pracę serca i poziom tlenu we krwi. Dzięki niemu możemy kontrolować wysiłek podczas treningu, narzucając sobie ćwiczenia odpowiednio podnoszące puls. Oprócz tego pulsoksymetru można użyć poza treningiem, by sprawdzić tętno spoczynkowe lub w stresującej sytuacji.

Ciśnieniomierz

Ciśnieniomierz jest niezwykle przydatny dla osób, które potrzebują regularnie monitorować ciśnienie, szczególnie osoby starsze. Dzięki umieszczeniu ciśnieniomierza w smartwatchu nie jest już potrzebne osobne urządzenie. Pomiar ciśnienia przydaje się również w stresujących momentach.

Termometr

Dość oczywista, ale jakże przydatna funkcja. Zegarki Vector dysponują podwójnym termometrem, który mierzy temperaturę otoczenia i temperaturę ciała. Wbrew pozorom jest to przydatna funkcja — przegrzewanie nie jest zdrowe dla organizmu. Temperatura, podobnie jak puls, jest mierzona automatycznie co 5 minut.

Kalendarz menstruacyjny

Panie z pewnością docenią fakt, że Vector Smart Stylish posiada kalendarz menstruacyjny. Funkcję trzeba uzupełnić, zgodnie z cyklem i ostatnią miesiączką, by aplikacja przekierowała dane do zegarka. Dzięki tej funkcji nie musisz instalować dodatkowych aplikacji, aby kontrolować swój cykl!

Programy treningowe

Zegarki Vector Smart to doskonała pomoc w treningu. Nie tylko mierzą puls i spalone kalorie, ale ułatwiają również ćwiczenia dzięki predefiniowanym programom treningowym. Do wyboru mamy spacer, bieg, wspinaczkę, pracę wewnątrz, jazdę na rowerze, koszykowkę, orbitrek, jogę i fitness.

Powiadomienia z telefonu

Powiadomienia z telefonu to funkcja, która czyni smartwatche bardzo przydatnymi podczas ważnych spotkań lub w miejscach, gdzie nie wypada wyjmować telefonu. Dyskretny informacja na wyświetlaczu, lekka wibracja i już wiemy, że ktoś chciał się z nami skontaktować, gdy akurat jesteśmy zajęci.

Aplikacja HitFit Pro

Połącz zegarek Vector Smart z aplikacją HitFit Pro i uwolnij jego dodatkowe funkcje. Wybierz jedną z kilkudziesięciu tarcz lub ustaw zdjęcie jako tło zegarka. Otrzymuj powiadomienia o braku aktywności fizycznej, korzystaj z funkcji „znajdź telefon”, albo używaj budzika i alarmu. Te oraz pozostałe opcje zegarków Vector Smart obsłużysz z poziomu aplikacji na smartfony z systemami Android lub iOS.